Czech Superbrands 2021 pro firmu STARKL

Czech Superbrands 2021 pro firmu STARKL! Již podruhé získal náš člen firma Starkl prestižní ocenění Superbrands udělované každoročně nejvýznamnějším značkám na trhu. Celý večer proběhl v přátelském duchu a představitelé firmy si jej užili naplno. Jak uvedlo vedení firmy: „Ocenění si velice vážíme a všem děkujeme za přízeň. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a jsme velice rádi, že i v letošním roce jsme díky tomu převzali prestižní ocenění Superbrands Award.“

O umístění se rozhodovalo v rámci rozsáhlého výběrového řízení Brand Council. Komise je složena z nezávislých expertů v oblasti komunikace, marketingu, obchodu a médií. Při hodnocení se přihlíží na atributy známosti, budování značky, inovaci nebo prestiž.

Superbrands je ZNAK VYNIKAJÍCÍHO POSTAVENÍ ZNAČKY NA LOKÁLNÍM TRHU
Superbrands je profesionály uznávanou nezávislou globální autoritou v oblasti oceňování obchodních značek. Pečeť Superbrands získají jen značky s vynikající pověstí v daném regionu. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

„Převzaté ocenění nás i nadále motivuje vylepšovat služby pro naše zákazníky. Těší nás, že si nejen naši klienti, ale i odborná veřejnost spojuje značku Starkl s významnými hodnotami, kvalitním zbožím a profesionálním přístupem.“ Uvedli majitel firmy pan Starkl a jeho užší vedení v zastoupení paní Ing. Marion Probstové a Ing. Petra Kostelníka.

Blahopřejeme majiteli a pracovníkům firmy. Za Svaz školkařů ČR Václav Hurt

Superbrands Award Starkl 2021