Pozvánka na školkařkou výstavu HUNGAROGREEN 5.- 6.9. 2023

Srdečně zveme a vítáme všechny školky, pěstitele okrasných rostlin, majitele zahradních obchodů, velkoobchody a maloobchodníky, zahradní architekty, stavitele zahrad a parků, studenty, odborné školy a milovníky rostlin na zahradnické výstavě HungaroGreen 2023, která se bude konat 5. až 6. září v Szigetszentmiklós, Velkoobchodní květinový trh Flóra Hungaria. Úterý 5. září – odborný den, přednášky Středa 6. září – audienční den Jsme velmi rádi, že se nám letos podařilo dosáhnout plného sálu ještě před uzávěrkou přihlášek! Na zájemce čeká 90 vystavovatelů z 11 zemí. Kromě tuzemských pěstitelů a pozaďových průmyslových distributorů jsou letos zastoupeny i partnerské asociace a profesní organizace tuzemského zeleného průmyslu, včetně Národní zemědělské komory a Virágos Hungary. Pozvánku na akci a další podrobnosti naleznete ZDE.

V. Hurt tajemník SŠ ČR