Pozvánka na tradiční Školkařské dny 2023

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, členové Svazu školkařů, prodejci techniky, přátelé a příznivci Svazu školkařů, srdečně vás zveme na tradiční Školkařské dny 6. a 7.2. 2023 (začátek 9:00) a jednání VALNÉ HROMADY Svazu školkařů České republiky, z.s., které proběhne dne 6.2. 2023 ve 13:30 hod. (registrace od 9:00 hod.) v Hotelu Skalský dvůr. Podrobnosti najdete níže . V příloze naleznete pozvánku na Školkařské dny pro členy i prezentující firmy, pozvánku na Valnou hromadu a plnou moc na VH.

Školkařských dnů se pravidelně účastní více jak 50 zástupců školkařských firem produkujících okrasné, lesní i ovocné stromky.

Na Školkařských dnech firmám nabízíme prezentaci ve čtyřech možnostech: Generální partner, další partneři, prezentace firem na ploše 2 až 3 m2 nebo na ploše 3 až 5 m2.

Firmám dále nabízíme celoroční umístění jejich reklamy v podobě baneru na našich dvou webových stránkách www.svaz-skolkaru.czwww.zelená-burza.cz. Bližší informace u tajemníka Svazu školkařů České republiky, z.s.

Na našich webových stránkách www.svaz-skolkaru.cz (zcela dole) vám doporučujeme se také zaregistrovat k odběru novinek.

tajemník
Svaz školkařů České republiky, z.s