Zelená burza 2023 v online formě – II pozvánka.

Vážené kolegyně a kolegové,

tradičně, stejně jako každý rok se opět uskuteční prodejní a kontraktační výstava Zelená burza, kde budou své výpěstky nabízet členové Svazu školkařů České republiky. Můžete zde nakoupit výpěstky českých a slovenských pěstitelů nejen okrasných rostlin. Burza je výhradně zaměřena na velkoobchodní prodej rostlinného materiálu pro realizační firmy, správce veřejné zeleně, obce, zahradní centra a další subjekty podnikající v zahradnickém či školkařském oboru.

Otevření burzy 9.1.2023 v 10.00 hodin.

Ukončení burzy 31.1.2022 v 16:00 hodin.

Rostlinný materiál

Předesíláme, že nebudou možné přednabídky ani předobjednávky. Jako prodejce se může zúčastnit pouze člen Svazu školkařů České republiky nebo člen jeho svazového člena.

Pokuta za nedodržení termínu dle manuálu, bude sankcionováno jednotnou sazbou dle manuálu.

Těšíme se na Vaši účast. Za včasné odevzdání seznamů rostlin a fotografií bude předán dárek na Valné hromadě Svazu školkařů České republiky.

Doplňkový materiál

Registrační poplatek 4000,- Kč/firma.

Vystavovatele doplňkového materiálu prosíme o připravení speciální nabídky, která se zobrazí po rozkliknutí jejich ikony. Nabídku je třeba připravit ve formátu 1 až 2 strany v PDF. V PDF dokumentu je dobré uvést také odkaz na firemní web s více informacemi. Pro dobrou identifikaci je také třeba zaslat firemní logo.

Za včasné odevzdání podkladů bude předán dárek na Valné hromadě Svazu školkařů České republiky.

Pokuta za nedodržení termínu dle manuálu.

Bližší informace na: https://www.zelena-burza.cz/.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme všem spokojený prodej a nákup.

Václav Hurt